+420 602 427 211

Atraktivní stavební pozemek 1457 m2 v sousedství lesoparku, Hořovice

Sídliště K. Sezimy Hořovice, mapa zde

Cena 5 490 000 Kč

Stavební pozemek o výměře 1457 m2 ve čtvrti Sídliště Karla Sezimy v sousedství krásného lesoparku Dražovka v Hořovicích

Hledáte pozemek k výstavbě rodinného domu v blízkosti přírody a zároveň nedaleko centra města?
Máme tu pro vás v nabídce zajímavý stavební pozemek o výměře 1457 m2 ve čtvrti Sídliště Karla Sezimy v sousedství krásného lesoparku Dražovka v Hořovicích. Jedná se o soubor třech pozemků parc.č. 820/2, 820/1, 819/2. Dle platného územního plánu patří tyto pozemky do plochy bydlení v rodinných domech.

Téměř rovinatý prosluněný pozemek je orientovaný na jih a chráněný mohutnými duby ze severu. Jeho umístění nabízí celou řadu zajímavých architektonických řešení jak domu tak i zahrady. K pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě – kanalizace, vodovod a elektřina (do sloupku na pozemku včetně zásuvky). Přímo na pozemku je nový vrt na vodu se silným pramenem.
Součástí prodeje pozemku je připravený projekt pro stavební povolení dvoupodlažního rodinného domu o užitné ploše 127 m2.

Výhodná poloha pro bydlení

Velkou výhodou je poloha pozemku, uprostřed přírody a zároveň pouhých 15 minut chůze od centra Hořovic.
V dochozí vzdálenosti najdete mateřskou či základní školu, obchody, poštu či lékárnu. Hořovice se díky své poloze a vybavenosti stávají stále populárnějším místem k životu. Nabízejí veškerou občanskou vybavenost města, obchody, sportoviště, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů.

Hořovice jsou strategicky umístěny napůl cesty mezi Prahou a Plzní, pouhé 4 km od dálnice D5. Je odtud velmi dobré vlakové a autobusové spojení.
Zkrátka úžasné místo pro Váš nový domov.
Zavolejte a domluvte si prohlídku.

Poloha na mapě

Ing. Markéta Soukupová

+420 739 500 586

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje