+420 602 427 211

Byt 2+1 s terasou v projektu Nová čtvrť Hořovice uprostřed krásného parku – etapa Na Tetíně

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Hořovice, mapa zde

Cena 5 300 000 Kč

Výjimečný byt 2+1 83,4 m2 s terasou v projektu Nová čtvrť, Hořovice, byt č. B.52, 4.NP (výtah)

Nabízíme na prodej jeden z posledních bytů v projektu Nová čtvrť – etapa Na Tetíně, vznikající doslova mezi stromy krásného parku v Hořovicích. Bydlete obklopeni přírodou, s plným komfortem města a výborným spojením s Prahou či Plzní.
Byt o dispozici 2+1 s terasou ve 4.NP novostavby bytového domu s výtahem. Úžasný unikátní výhled na město Hořovice.
Podlahová plocha bytu (včetně příček) je 66,9 m2 plus terasa 16,5 m2. K bytu náleží sklep v 1.PP budovy a jedno venkovní parkovací stání.
Uvedená cena zahrnuje variantu bytu v základním provedení (co je součástí základního provedení najdete na uvedených webových stránkách zde), cena dále zahrnuje přípravu na klimatizaci, kaslíky na venkovní žaluzie a rekuperaci. Budoucí majitel si může vybrat zařizovací předměty, podlahy, dveře, obklady a dlažby dle svého vkusu.
Byt je orientovaný na JV a JZ.

Plánované dokončení je na konci roku 2022.

Prostředí krásného parku

Prostorný park bude místem, kde budete chtít trávit svůj volný čas s rodinou a přáteli. Najdete zde místo pro posezení a grilování s altánkem, relaxační plochu okolo jezírka (retenční nádrž) jako stvořenou pro piknik, dvě dětská hřiště, sportovní hřiště i místo pro příjemné procházky a posezení s výhledem do zeleně.

Poloha a vybavenost Hořovic

Hořovice nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras.

Pracujete nebo studujete v Praze nebo v Plzni? Dopravní dostupnost je více než příznivá, Hořovice se totiž nachází téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem na dálnici D5 (EXIT 34), vlakem přímo na Hlavní nádraží v Praze nebo Plzni, autobusem do Příbrami i do Berouna.

Více informací najdete na www.novactvrthorovice.cz
Ráda zodpovím Vaše dotazy.

Poloha na mapě

Registrace k odběru novinek

podívejte se na další články