+420 602 427 211

Exkluzivní novostavba domu 4+kk v projektu Villa Resort, Beroun

Vojáčkova, Beroun, mapa zde

Cena 15 990 000 Kč

Exkluzivní novostavba 4+kk ve Villa Resort, Beroun – Moderní bydlení vedle golfového hřiště

Představujeme Vám jedinečnou nabídku na prodej – novostavbu zděného rodinného domu v projektu Villa Resort v Berouně. Tento moderní domov, situovaný na idylickém návrší přímo vedle golfového hřiště, vás okouzlí svým architektonickým řešením, které skvěle spojuje estetiku, funkčnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Dům o dispozici 4+kk a užitné ploše 152 m² je postaven na rovinatém pozemku o velikosti 447 m². Jeho srdcem je hlavní obytná místnost zahrnující kuchyňský kout, obývací pokoj a jídelnu. Dominantou je velká prosklená stěna, která propojuje interiér s venkovní terasou o rozloze 17 m². V prvním podlaží najdete také koupelnu se sprchovým koutem a technickou místnost s plynovým kotlem DE Dietrich (s online připojením) zajišťujícím ohřev TUV a efektivní podlahové vytápění v celém domě. Moderní kuchyňská linka s ostrůvkem je vybavena vestavnými spotřebiči – velkou lednicí s mrazákem, horkovzdušnou troubou, indukční varnou deskou, odsavačem par a myčkou.

Ve druhém podlaží se nachází dva pokoje, ložnice, prostorná koupelna a praktická šatna. Pro vaše vozidla je připravena samostatná garáž a venkovní parkovací stání. Všechna okna v domě mají přípravu na venkovní žaluzie.
Na podlahách v obytných místnostech je položena vinylová krytina, v koupelnách, technické místnosti a vstupní hale je dlažba. Na zahradě je zabudována retenční nádrž na dešťovou vodu s nainstalovaným čerpadlem na zalévání.
Bydlení zde nabízí nejen klid blízko přírody, ale i nádherné výhledy na zalesněnou krajinu Berounska.

Virtuální prohlídka

Strategická poloha

Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost – jen 15 minut autem na okraj Prahy, 30 minut autobusem na metro Nové Butovice nebo pohodlnou vlakovou dopravou přímo z berounského nádraží. V Berouně najdete veškou občanskou vybavenost včetně zdravotnických zařízení, nákupní zóny, širokou nabídku restaurací, mateřské školy, základní i střední školy a dětská hřiště, což z Berouna činí ideální místo pro rodinný život.

Pro sportovce je k dispozici golfové hřiště v sousedství domu, tenisové kurty, zimní stadion, cyklostezky, koupaliště, aquapark a sportovní centrum Eden. Pro milovníky přírody jsou zde křivoklátské lesy a malebné údolí řeky Berounky.

Tato novostavba představuje ideální kombinaci moderního bydlení, blízkosti přírody a výborné dostupnosti do hlavního města.

Ozvěte se nám pro více informací a domluvení prohlídky. Těšíme se na vás.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje