+420 602 427 211

Hezký světlý byt 2+1, Palachova Hořovice

Palachova Hořovice, mapa zde

Cena 3 750 000 Kč

Na prodej hezký světlý byt 2+1, ul. Palachova, Hořovice

Zájemcům o příjemné bydlení v klidné části Hořovic v ulici Palachova nabízíme prostorný světlý byt 2+1 o podlahové ploše 53 m2. Zrekonstruovaný byt se nachází ve 3.NP cihlového bytového domu, který prošel zateplením s novou fasádou a výměnou oken.
Velice dobrý stav bytového domu tak zajišťuje přijatelné náklady na bydlení.

Zdařilá rekonstrukce bytu z roku 2017 zahrnuje mimo jiné novou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči (včetně indukční varné desky, myčky, horkovzdušné trouby a digestoře), novou prostornou koupelnu s úžasnou rohovou vanou či praktickou vestavěnou skříň v ložnici. Ta zůstává jako součást vybavení bytu.
Pobyt v kuchyni vám zpříjemní dlažba s podlahovým topením. V obývacím pokoji je položena krásná jasanová plovoucí podlaha, která vyniká v prosvětleném prostoru díky JV orientaci bytu.
Ohřev vody zajišťuje vlastní elektrický boiler v koupelně, topení je ústřední z centrální plynové kotelny v protějším domě.
Celkové náklady na bydlení se pohybují okolo 4 500 Kč (zahrnují komplet služby včetně elektřiny).
K bytu dále náleží 2 sklepní kóje v suterénu budovy.
Pokud uvažujete o koupi bytu na investici, je možné se dohodnout na pokračování se stávající spolehlivou nájemnicí, která by ráda v bytě bydlela dál.

Výhodná poloha pro bydlení

Výhodou bytu je jeho poloha nedaleko centra Hořovic, v dochozí vzdálenosti najdete mateřskou či základní školu, obchody, poštu či lékárnu. Hořovice se díky své poloze a vybavenosti stávají stále populárnějším místem k životu. Nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras.

Pracujete nebo studujete v Praze nebo v Plzni? Dopravní dostupnost je opravdu skvělá, Hořovice se totiž nachází téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem na dálnici D5 (EXIT 34), vlakem přímo na Hlavní nádraží v Praze nebo Plzni, autobusem do Příbrami i do Berouna.
Více informací Vám ráda s dělím po telefonu. Prohlédněte si byt z pohodlí domova v přiložené virtuální prohlídce. Domluvte si svou prohlídku.

Těšíme se na setkání.

Virtuální prohlídka zde

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje