+420 602 427 211

Hezký světlý byt 3+kk 69 m2 s lodžií po rekonstrukci, Hořovice

Višňová Hořovice, mapa zde

Cena 4 300 000 Kč

Na prodej hezký světlý byt 3+kk 69 m2 s lodžií po rekonstrukci, Hořovice

Nabízíme k prodeji hezký světlý byt o dispozici 3+kk s velkou lodžií po kompletní rekonstrukci v ulici Višňová Hořovice. Jednotka se nachází ve 2.NP udržovaného panelového bytového domu, který prošel celkovou revitalizací včetně zateplení, výměny oken, a výměny výtahu. V domě je vlastní plynová kotelna, SVJ plánuje investici do FVE a tepelného čerpadla na ohřev teplé vody. Do domu je také přístup z rampy pro invalidní občany.

Byt prošel velice zdařilou celkovou rekonstrukcí včetně zasklení prostorné lodžie, nového zděného jádra, rozvodů vody, odpadů a elektřiny. V koupelně a WC jsou praktické posuvné dveře do pouzdra, plovoucí laminátové podlahy, nové omítky v části bytu. Má velice dobře řešenou dispozici, z centrální chodby vstoupíte do všech pokojů, koupelny a WC.
Kuchyně s výhledem do místního lesoparku je vybavena stylovou linkou s vestavnými spotřebiči – horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, plynovým sporákem, odsavačem par a samostatnou lednicí.
Velkou výhodu bytu je prostorná zasklená lodžie o výměře 7 m2 určená k celoročnímu posezení a relaxaci. K bytu náleží komora na chodbě naproti bytu a sklepní kóje v suterénu budovy o výměře 2,5 m2. V domě je také společná kočárkárna.

Virtuální prohlídka bytu

Internetové připojení je možné přes pevnou linku – nyní T-mobile. Velkým bonusem je, že tento dům je velice klidný s dobrými sousedy.

Hořovice nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, bazén s aquaparkem a další sportoviště (fotbal, tenis, volejbal) úřady, školy (MŠ, ŽS, gymnázium, SIŠ), zdravotnická zařízení (Nemocnice Hořovice) a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras.

Dopravní dostupnost Hořovic je skvělá, nachází se téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem se dostanete na dálnici D5 za 10 min (EXIT 34), na Zličín dojedete za 25 minut, na okraj Plzně do 30 minut.
Velmi dobré je také vlakové i autobusové spojení směrem na Prahu i Plzeň.

Více informací Vám ráda s dělím po telefonu.
Domluvte si svou prohlídku. Těším se na setkání.

Další nemovitosti na prodej v naší nabídce zde

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje