+420 602 427 211

Na prodej prostorný byt 4+1 s velkou lodžií, Hořovice

U Remízku, Hořovice, mapa zde

Cena 4 210 000 Kč

Na prodej prostorný byt 4+1 87 m² s velkou lodžií 7 m², Hořovice

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 4+1 s lodžií ideální pro rodiny s dětmi. Tato nemovitost se nachází v ulici U Remízku 1214/12 v Hořovicích, v okrese Beroun. S celkovou podlahovou plochou 87 m² (plus lodžie 7 m²) zde najdete dostatek prostoru pro celou rodinu. Byt nabízí příjemnou atmosféru a skvělou orientaci na světové strany – severozápad a jihovýchod, což znamená dostatek světla a slunce po celý den.

Byt je v původním zachovalém stavu, což vám umožní upravit ho podle svých představ a přání. Podlahy v pokojích a chodbě mají novou PVC krytinu, v obývacím pokoji a kuchyni se zachovala původní podlaha. Interiérové dveře byly vyměněny za nové s moderním dekorem dřeva.
Bytový dům prošel v nedávné době celkovou revitalizací včetně výměny oken, zateplení, nové fasády a střechy.
Dům prošel také rekonstrukcí společných prostor včetně nové PVC krytiny na chodbách, byly vyměněny TV rozvody a stoupačky.
K bytu náleží sklepní kóje v suterénu budovy.

Vytápění a ohřev vody zajišťuje ústřední plynová kotelna v sousedství domu.

Hořovice jsou příjemným městem k bydlení s veškerou občanskou vybaveností a službami. Výborné vlakové a autobusové spojení na Prahu i Plzeň, nájezd na D – exit Žebrák vzdálen 4 km. Nedaleko bytového domu je nemocnice, hezký zámecký park, dětské hřiště. V Hořovicích MŠ, 2x ZŠ, Gymnázium, bazén, aquapark, zimní stadion, nákupní zóna (Lidl, Billa, Penny) a další. Ráda sdělím více informací. Prohlédněte si byt ve virtuální prohlídce z pohodlí vašeho domova.

Zavolejte a domluvte si prohlídku, těšíme se na vás.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje