+420 602 427 211

Na prodej prostorný rodinný dům 160 m² Felbabka Hořovic

Felbabka, okr. Beroun mapa zde

Cena 4 990 000 Kč

Prostorný rodinný dům v započaté rekonstrukci v obci Felbabka u Hořovic

Nabízíme k prodeji prostorný dvoupodlažní rodinný dům v započaté rekonstrukci o užitné ploše 160 m² (plus půda 18 m² a sklep 17 m²) v obci Felbabka u Hořovic, obklopené krásnou přírodní lokalitou brdských lesů. Tento dům je ideální pro ty, kteří jsou připraveni dokončit rekonstrukci domu podle svých představ.

Dům se nachází na pozemku o celkové ploše 782 m² se vzrostlou zahradou s ovocnými stromy a praktickou dílnou vedle domu. Parkování je možné na pozemku vedle domu.
Nemovitost je ve stavu započaté rekonstrukce. V roce 2018 byla vyměněna střecha, před cca 12 lety instalována nová dřevěná okna, částečně byly provedeny nové rozvody elektřiny. Obývací pokoj se zachovalou kuchyňskou linkou je vybaven krbovými kamny s nedokončeným komínem. Fasáda domu je z části zateplena polystyrenem, ale finální omítka nebyla dokončena.

Dům je připojen na elektřinu a obecní vodovod. Splašková kanalizace je řešena jímkou, dešťová voda je vsakována na pozemku. K ohřevu vody slouží elektrický boiler. Je nutné dokončit
celkový systém vytápění v domě.
Na nedokončených podlahách je položena částečně dlažba a plovoucí laminátová podlaha. Interiérové dveře jsou z masivního dřeva.
K dispozici je velká terasa s krbem a dřevěnou pergolou, která se může stát ideálním místem pro rodinné posezení a relaxaci.

Virtuální prohlídka domu

Poloha blízko přírody

V obci Felbabka se nachází obecní úřad, místní knihovna, sportovní areál s fotbalovým a dětským hřištěm a místní hostinec U Fabiána. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v nedalekých Hořovicích.

Krásná krajina brdských lesů láká k výletům, cykloturistice nebo houbaření.
Dopravní dostupnost je výborná – autem se dostanete na Zličín za cca 30 minut a k dispozici je také autobusové spojení.

Tento rodinný dům nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří hledají klidné bydlení v přírodě s výbornou dostupností do města.
Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje