+420 602 427 211

Na prodej prostorný světlý byt 2+1, 62 m2 Hořovice

Pražská Hořovice, mapa zde

Cena 3 350 000 Kč

Na prodej prostorný světlý byt 2+1, 62 m2 Hořovice

Nabízíme k prodeji hezký prostorný byt o dispozici 2+1 v ulici Pražská v Hořovicích. Jednotka s podlahovou plochou 62 m2 se nachází ve 3.NP tradičního cihlového domu s 12 byty. Díky své orientaci na jih je byt světlý a slunný s nízkými provozními náklady na vytápění. Praktická poloha bytu v centru města zajišťuje velice dobrou dostupnost veškeré občanské vybavenosti včetně škol a nedaleké nemocnice.

K bytu náleží sklep o výměře 6 m2, který vám poskytne dostatek místa pro uskladnění věcí. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, při které došlo k výměně oken před dvěma lety. Nové rozvody elektřiny byly dokončeny v ložnici a koupelně. V bytě je vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění a ohřev vody.

Příjemnou atmosféru bytu dodávají zachovalé dřevěné parkety v obývacím pokoji a ložnici, na podlaze v chodbě, kuchyni a koupelně je položena dlažba.

Dopravní dostupnost Hořovic je vynikající. K dispozici je autobusové či vlakové spojení. Na dálnici D5 se dostanete autem pohodlně za 6 minut. Okolní příroda brdských lesů nabízí skvělé možnosti pro turistiku či cyklovýlety.

Zájemcům rádi zajistíme výhodné financování nákupu nemovitosti.

Projděte si byt z pohodlí domova díky přiložené virtuální prohlídce.
Pro více informací a případné dohodnutí prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na vás.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje