+420 602 427 211

Na prodej prvorepublikový rodinný dům 4+1, 169 m2 Hořovice

Na Hořičkách, Hořovice, mapa zde

Cena 4 990 000 Kč

Dům z roku 1938 o dispozici 4+1 a podlahové ploše 169 m2 v Hořovicích

Zájemcům o stylovou vilku v klidné části Hořovic nabízíme prvorepublikový dům z roku 1938 o dispozici 4+1 a podlahové ploše 169 m2 v ulici Na Hořičkách v Hořovicích. Cihlový dům v započaté rekonstrukci s výhledem do zeleně nabízí jedno podzemní a 1 nadzemní podlaží a podkroví.
Podzemní podlaží o výměře 43 m2 je budováno jako technické zázemí domu. Je zde připravené napojení nového komínu Schiedel s keramickou vložkou pro umístění kotle na tuhá paliva (možnost instalace plynového kotle). Ve sklepě je napojena nová vodovodní přípojka do nové vodovodní šachty s vodoměrem.

V 1.NP o výměře 70 m2 (včetně verandy) se nachází prostorný obývací pokoj, kuchyně se spíží, koupelna s výhledem a menší ložnice. V nové příčce mezi koupelnou a kuchyní jsou připraveny rozvody vody (v mědi) a 2 odpadní okruhy (z toho jeden na šedou vodu).
Okna jsou původní špaletová určená k rekonstrukci či výměně.

V podkroví o podlahové ploše 57 m2 se počítá s vestavbou 2 pokojů a šatny či koupelny. Dřevěný krov domu je v dobrém stavu, střešní krytina je z kanadského šindele (stáří cca 20 let).
Inženýrské sítě – elektřina, vodovod (nová přípojka), kanalizace, plyn (v kapličce na hranici pozemku).

Pro zájemce je zde zajímavá možnost převezetí hypotéčního úvěru ve výši cca 1,3 mil. s úrokem 2,29 %, fixací do 3/2025 a splatností do roku 2045.

Výhodná poloha pro bydlení

Výhodou domu je jeho poloha nedaleko centra Hořovic, v dochozí vzdálenosti najdete mateřskou či základní školu, obchody, poštu či lékárnu. Hořovice se díky své poloze a vybavenosti stávají stále populárnějším místem k životu. Nabízejí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras.

Pracujete nebo studujete v Praze nebo v Plzni? Dopravní dostupnost je opravdu skvělá, Hořovice se totiž nachází téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem na dálnici D5 (EXIT 34), vlakem přímo na Hlavní nádraží v Praze nebo Plzni, autobusem do Příbrami i do Berouna.
Více informací Vám ráda s dělím po telefonu.
Domluvte si svou prohlídku. Těším se na setkání.

Virtuální prohlídka domu

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje