+420 602 427 211

Na prodej rodinný dům 175 m2 Hluboš

Hluboš, okr. Příbram mapa zde

Cena 4 750 000 Kč

Na prodej rodinný dům 175 m2 Hluboš, okr. Příbram

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné okrajové části obce Hluboš na Příbramsku na pozemku o výměře 695 m². Jedná se o samostatný přízemní dům s podkrovím, které lze využít k půdní vestavbě. Dům se prodává včetně zařízení.
Užitná plocha domu činí 175 m² včetně garáže (18,5 m2) a je rozdělena na obytnou část o dispozici 4+1 o užitné ploše 100 m2 a skladovací část se 4 samostatnými místnostmi a velkou chodbou.
K dispozici je sklep s klenutými stropy o ploše 10 m² a garáž o ploše 18,5 m².
Na pozemku je dále stavba bývalých chlívků a vybudované velké ohniště. Posezení k relaxaci je jak na nádvoří, tak za domem.
Odpad je řešen jímkou, která se pravidelně vyváží, vývoz zajišťuje obec s ročním poplatkem 2.500 Kč. Dům je připojen na dálkový vodovod, navíc je k dispozici vlastní kopaná studna. Ústřední topení zajišťuje kotel na tuhá paliva umístěný v chodbě. Ohřev vody elektrickým bojlerem.
K nemovitosti přijedete pohodlně po obecní dlážděné komunikaci.
Dům lze využít k vlastnímu bydlení či rekreaci. Uspořádání objektu se třemi vchody nabízí možnost přestavby na dvě nebo tři samostatné bytové jednotky.
Okna v domě jsou původní dřevěná, elektřina je také původní. Stav domu je v dobrém udržovaném stavu před další možnou rekonstrukcí. V některých obytných místnostech byly položeny nové plovoucí podlahy.

Virtuální prohlídka domu

Obec Hluboš má dobrou polohu v blízkosti krásné přírody a zároveň pouhých 10 minut od Příbrami.
Na dálnici D4 se dostanete pohodlně za čtvrthodinu. K dispozici je autobusové spojení.
Je zde základní občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, obecního úřadu, pošty, restaurace či dětského hřiště.
Kulturní zajímavostí je místní Hlubošský zámek.
Okolní brdské lesy nabízejí úžasné možnosti pro aktivní trávení volného času v přírodě.

Nejlépe uděláte, když se do Hluboše přijede podívat. Podívejte se na dům z pohodlí vašeho domova díky přiložené virtuální prohlídce.

Těšíme se na vás

Poloha na mapě

Další nemovitosti na prodej v naší nabídce zde

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje