+420 602 427 211

Pozemek k bydlení blízko přírody 701 m2 Zbiroh

Zbiroh, mapa zde

Cena 2 900 000 Kč

Na prodej pozemek k bydlení blízko přírody o výměře 701 m2 ve Zbirohu

Hledáte pozemek k výstavbě rodinného domu s výhledem do krajiny?
Máme tu pro vás v nabídce atraktivní stavební pozemek o výměře 701 m2 ve Zbirohu. Dle platného územního plánu patří pozemek do plochy bydlení – venkovské, není omezena zastavitelnost, je pouze nutné dodržet limity odstupů od hranic pozemků a sousedních staveb. Rozměr pozemku je 30,5 x 23 m.
Mírně svažitý pozemek je orientovaný na východ s otevřenými výhledy na Podzbirožský rybník a lesy obklopující skálu Hlavatici. Velkou výhodou je poloha pozemku, nedaleko přírody a zároveň pouhé 2 minuty chůze od centra města.

V současné chvíli je přivedena elektřina do budníku, natažený optický kabel a je vybudováno veřejné osvětlení. Je již vydáno stavební povolení na vodovod, splaškovou i dešťovou kanalizaci a výstavbu příjezdové komunikace s obratištěm. Zahájení stavby se plánuje ještě v letošním roce.

V ceně je zahrnuto dokončení inženýrských sítí (obecní vodovod, dešťová, splašková kanalizace) a komunikace. Lze žádat stavební povolení, již bylo vydáno u jednoho ze sousedních pozemků.
Nestačí Vám výměra 701 m2 ? Prodáváme také sousední pozemek o výměře 801 m2.

Vjezd do obytné zóny bude z ulice Pujmanové, nově vzniklá ulice bude slepá zakončená obratištěm. Ve prospěch prodávaného pozemku je zřízeno věcné břemeno cesty a stezky a vedení inženýrských sítí na pozemku cesty. Základní šířka vozovky je 5,5 m, v částech zúžená pro navržená podélná parkovací místa.

Výhodná poloha pro bydlení

Město Zbiroh leží na rozhraní brdských lesů a CHKO Křivoklátsko. Dominantou nejen města, ale i celého okolí je zbirožský zámek, původně gotický hrad ze 13. století, který byl později přebudován na novorenezanční zámek, kde namaloval Alfons Mucha svoji Slovanskou epopej. Zbiroh má velice dobrou polohu, pouhých 6 km od dálnice D5 exit Cerhovice, za 25 minut jízdy autem se dostanete na okraj Plzně, za 32 minut na Zličín. Je odtud velmi dobré vlakové a autobusové spojení do Prahy a Plzně Výhodou je blízkost přírody a zároveň velmi dobrá občanská vybavenost, včetně MŠ a ZŠ, zdravotního střediska a obchodů (Billa, Coop).
Zkrátka skvělé místo pro Váš nový domov.
Těšíme se na vás, zavolejte a domluvte si prohlídku.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje