+420 602 427 211

Prodej bytu 2+1, 52 m2 s balkonem, Anýžova Hořovice

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

ulice Anýžova, Hořovice, mapa zde

Cena 3 400 000 Kč

Prodej bytu 2+1, 52 m2 + balkon 2 m2, v centru Hořovic, ul. Anýžova

Na prodej světlý byt o dispozici 2+1 s balkonem ve 2.NP bytového domu v těsné blízkosti centra Hořovic, v klidné ul. Anýžova s orientací oken do klidné části vnitrobloku s orientací oken na jih. Podlahová plocha bytu je 52 m2 a velkým bonusem je balkon o výměře 2 m2. K bytu náleží také dva sklepy v 1.PP, jeden má plochu 2m2 a druhý 3m2.

Tento byt je v převážně původním stavu a je určený k rekonstrukci. Budoucí vlastník si jej může přizpůsobit svým potřebám a představám. Nabízí se možnost zvětšení koupelny, která by vznikla propojením koupelny, WC a části chodby, čímž vznikne příjemný komfortní prostor. Ve fotografiích najdete vizualizace jednotlivých místností jako inspiraci pro možné řešení.
Byla instalována nová plastová okna. Elektřina je původní v hliníku, na podlahách jsou velice zachovalé dubové parkety vhodné k renovaci. Bytový dům prošel rekonstrukcí, je zateplený a má novou fasádu. Vytápění je zajištěno ústředním dálkovým vytápěním, stoupačky – voda, odpady v plastu. Voda v bytě je ohřívána plynovou karmou, lze předělat na ohřev elektrickým bojlerem.

Byt je ihned k dispozici. Zálohy za služby 2.300 Kč včetně fondu oprav plus elektřina a plyn (ohřev vody). Fond oprav je ve výši 967 Kč. Na vyžádání ráda zašlu předpis záloh.
Parkování možné za domem nebo na ulici před domem.
Hořovice nabízejí kompletní služby a mají skvělou dostupnost hlavního města i Plzně. Exit dálnice D5 (exit č. 35) je vzdálen pouhé 4 km. V Hořovicích jsou 2xZŠ, gymnázium, SŠ, bazén, aquapark, zimní stadion, restaurace, fitness, nákupní možnosti – Lidl, Billa, Penny a mnoho dalšího. Nadosah je spousta možností k relaxaci v pěkné přírodě např. brdských či křivoklátských lesů. Dobré spojení vlakem i autobusem do Prahy i Plzně. Autobusové nádraží 250 m od domu, vlakové nádraží 1 km. Ráda Vám sdělím další informace o tomto bytu a bytem Vás provedu. Podívejte se také na virtuální prohlídku, která je přiložena v inzerci. Domluvte si svůj termín prohlídky.

Vizualizace obývacího pokoje

Podívejte se na možnou vizualizaci rekonstrukce obývacího pokoje

Vizualizace kuchyně

Podívejte se na možnou vizualizaci rekonstrukce kuchyně.

Vizualizace ložnice

Podívejte se na možnou vizualizaci rekonstrukce ložnice.

Virtuální prohlídka

Volně procházejte prostorem a v klidu svého domova se seznamte s dispozicí a vybavením nemovitosti.

Poloha na mapě

Registrace k odběru novinek

podívejte se na další články