+420 602 427 211

Prodej bytu 2+1 k rekonstrukci, 57 m², Jince

ulice Čenkovská, Jince, mapa zde

Cena 2 490 000 Kč

Prodej bytu 2+1, 57,7 m2, ul.Čenkovská Jince

K prodeji prostorný světlý byt o dispozici 2+1 v 1.NP bytového domu v Jincích, v klidné ul. Čenkovská.

Užitná plocha bytu je 57,7m2. K bytu náleží 2 sklepy – jeden velký, kde je možné zřídit dílnu a jeden menší. Tento byt je určený k rekonstrukci, budoucí vlastník si jej může přizpůsobit svým potřebám a představám. Součástí fotogalerie jsou návrhy vizualizací kuchyně, koupelny, obývacího pokoje a ložnice. V bytě jsou nová plastová okna s žaluziemi. Elektřina je v hliníku, nové jističe. Na podlahách obytných místností jsou pěkné dubové parkety vhodné k renovaci.

Bytový dům prošel částečnou rekonstrukcí – zateplení, nová fasáda, nová střecha, nové stoupačky. Vytápění je zajištěno centrálním dálkovým vytápěním. Voda v bytě je ohřívána elektrickým boilerem. Internet možno přes pevnou linku, která je zavedena. Zálohy za služby kolem 4.000 Kč.

Jince nabízejí kompletní služby a mají dobrou dopravní dostupnost směrem na dálnice D5 a D4. Solidní vlakové i autobusové spojení. Autobusová zastávka cca 5 min chůze, vlaková zastávka cca 20 min. V Jincích je MŠ, ZŠ, sokolovna, restaurace, pivovar Malý Janek, biotop ke koupání, benzínka a mnoho dalšího. Jince leží v nádherné přírodní lokalitě brdských lesů s hustou sítí turistických tras a cyklostezek.
Zajímavá místa v okolí – CHKO Brdy, vrchol Plešivec s krásnými výhledy, Plešivecké jezírko, nová naučná stezka přes CHKO Brdy okolím Padrťských rybníků. Dostupnost dálnice D5 – exit Žebrák vzdálen 15 km – autem do 40 min. do Prahy – Stodůlek nebo po dálnici D4 – exit Dobříš vzdálen 19 km – 45 min. na Zbraslav.

Ráda Vám sdělím další informace o tomto bytu a bytem Vás provedu. Byt je ihned k dispozici. Podívejte se také na virtuální prohlídku, která je přiložena v inzerci.

Virtuální prohlídka

Volně procházejte prostorem a v klidu svého domova se seznamte s dispozicí a vybavením nemovitosti.

Vizualizace

Podívejte se na možnou vizualizaci rekonstrukce kuchyně, obývacího pokoje a ložnice.

Poloha na mapě

Ing. Markéta Soukupová

+420 739 500 586

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje