+420 602 427 211

Prodej novostavby rodinného domu 4+kk, 98,5m2, pozemek 1123 m2, Podluhy

Podluhy, okres Beroun, mapa zde

PRODÁNO

Exkluzivně v zastoupení majitelů nabízíme na prodej novostavbu příjemného bungalovu, dokončeného v r. 2021 v klidné slepé ulici v obci Podluhy (2km od Hořovic), s rozlehlým pozemkem o výměře 1123 m2. Dům je obdélníkového půdorysu o rozměrech 12,9 x 8,9 m, zastřešen sedlovou střechou s betonovou krytinou Bramac Tegalit Star, navazuje na něj kryté stání s místností na zahradní nářadí / kola s pultovou střechou. Dům je zděný – POROTHERM. Obývací pokoj spojen s jídelnou a kuchyní, vybavenou moderními vestavnými spotřebiči s množstvím praktických úložných prostor (indukční varná deska, americká lednice s ledovačem a filtrem na vodu, myčka, elektrická/parní trouba).

Vytápění zajišťuje elektrický kotel Protherm s podlahovými teplovodními rozvody. Alternativním zdrojem tepla je krb s krbovou vložkou v obývacím pokoji. Ohřev teplé vody bojlerem. Okna jsou plastová s izolačními trojskly, osazená venkovními či vnitřními žaluziemi, podlahy v pokojích jsou plovoucí s dřevěnou nášlapnou vrstvou, v ostatních místnostech keramická dlažba. Datové rozvody ve všech pokojích, internet a TV Vodafone. Půdní prostor ke skladování, přístupný stahovacími schůdky z chodby. Technická místnost s kotlem, bojlerem a připojením na pračku a sušičku a přípravou pro umístění výlevky. Z obývacího pokoje, koupelny a technické místnosti je možný vstup na zahradu francouzskými okny.

V zahradě je krásné posezení pod vzrostlým dubem. Dešťová voda svedena do retenční nádrže, ze které se dá využívat k zalévání zahrady. Přepad řešen do vsaku. Příjezd je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci, vjezdová brána s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Zbývá dokončit plochu příjezdu a parkovacího stání a terasu kolem domu.

V místě se nachází OÚ, mateřská škola, obchod a hřiště. V blízkosti je autobusová zastávka a nájezd na dálnici D5 je vzdálený 6 km (exit Žebrák). Dům se nachází v sousedství krásné přírody brdských lesů se širokými možnostmi turistky, cyklistiky či houbaření (jen 200 m od lesa). V nedalekých Hořovicích kompletní vybavenost. Ráda Vám sdělím více informací a provedu Vás tímto domem, který je ideální pro někoho, kdo hledá bydlení v klidné lokalitě a přitom s dobrou dostupností do Prahy či Plzně.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Poloha na mapě

Ing. Markéta Soukupová

+420 739 500 586

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje