+420 602 427 211

Prodej dvou rodinných domů, Lochovice

Lochovice, okr. Beroun mapa zde

Cena 6 950 000 Kč

Prodej dvou rodinných domů v Lochovicích – ideální pro vícegenerační bydlení nebo podnikání

Hledáte prostorné a komfortní bydlení pro celou rodinu či prostory pro váš podnikatelský záměr? Chcete žít v klidné lokalitě poblíž přírody, ale zároveň s dobrou dopravní dostupností? Pak vás jistě zaujme tato nabídka dvou rodinných domů v Lochovicích, které nabízejí celkovou užitnou plochu přes 254 m2.

Dům č.1 je stavba s dispozicí 6+1 a užitnou plochou 170 m2. Je částečně podsklepený a jeho vytápění zajišťuje plynový kotel. V 1.NP se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna s vanou a sprchovým koutem, ložnice, pracovna a 2 pokoje. a chodba. Ve 2.NP je jeden pokoj a prostorná půda k dalšímu využití. Dům je zachovalý, ale vyžaduje rekonstrukci.

Dům č.2 o dispozici 3+1 a užitné ploše 84 m2 prošel rekonstrukcí v roce 1995. V 1.NP se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům je vytápěný kotlem na tuhá paliva, je napojen na obecní vodovod a tlakovou kanalizaci.

Oba domy stojí na společném pozemku o výměře 1371 m2. V před části je dvůr s parkovací plochou, v zadní části je užitková zahrada a klidná odpočinková zóna vhodná k relaxaci. Na pozemku se také nachází dvě garáže a další skladové prostory.

Virtuální prohlídka domu č.2

Virtuální prohlídka domu č.1

Poloha blízko přírody

Lokalita Lochovic je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti přírody a brdských lesů. Zároveň je zde dobrá dopravní dostupnost do Prahy – autobusem nebo vlakem do 40 minut nebo autem po dálnici D5 do 25 minut.

Zájemcům rádi zajistíme výhodné financování nákupu nemovitosti.

Projděte si oba domy z pohodlí domova díky přiložené virtuální prohlídce.
Pro více informací a případné dohodnutí prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vás.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje