+420 602 427 211

Prodej kouzelné chaty na klidném místě uprostřed krásné přírody

Drahoňův újezd, mapa zde

Cena 2 190 000 Kč

Na prodej zděná chata na klidném místě uprostřed krásné přírody v obci Drahoňův újezd

Pro milovníky klidu a krásné přírody nabízíme na prodej velice pěknou zděnou chatu s kompletním zařízením, která se nachází uprostřed kouzelného údolí v obci Drahoňův Újezd. Objekt chaty o podlahové ploše 55,6 m2 leží na vlastním pozemku o celkové výměře 532 m2, na chatu navazuje dřevěná přístavba garáže o výměře 16 m2, zde je umístěno WC.
Chata je ve velice dobrém udržovaném stavu a najdete ji v údolí potoka Koželužky na rozhraní přírodního parku Radeč a CHKO Křivoklátsko.
V přízemí je předsíň, kuchyňka a obývací pokoj, v podkroví kam se dostanete po pohodlném dřevěném schodišti je velká ložnice.

Konstrukce chaty

Chata je zděná z tvárnic na betonových základech, je připojena na elektřinu 230V a 400V. Dřevěná okna jsou osazena dvojskly, okenicemi a vnitřními žaluziemi. Na podlahách je položená PVC krytina.
K vytápění slouží lokální kamna na dřevo “Petry”, která chatu bez problémů vytopí.
Dům má vlastní vrtanou studnu s bohatým pramenem, kterou lze připojit do chaty, ke studni je přivedena elektřina pro čerpadlo. Odpad z WC je řešen do jímky. Šikmá část střecha je zateplena polystyrenem. Zajímavým designovým prvkem jsou dřevěné vykládané stropy.

Poloha v úchvatném údolí

Výhodu je poloha na konci rekreační oblasti, kde je obrovský klid a mnoho možností k relaxaci v nádherných lesích, které tuto lokalitu obklopují.
Příjezd k chatě je po obecní komunikaci, parkování je možné pro několik aut přímo na pozemku, na kterém je několik vzrostlých stromů a příjemné posezení u ohniště.
První písemná zmínka o obci Drahoňův újezd je z roku 1352, v současnosti zde žije 135 obyvatel, je tu obecní úřad a obchod se smíšeným zbožím.
Pro milovníky turistiky, cykloturistiky a houbaření je právě toto místo to pravé. Mezi zajímavosti v okolí patří údolí Zbirožského potoka, Skryjská jezírka či zámek Zbiroh.
Autobusové spojení je zajištěno do Radnic a Zbirohu.
Ráda sdělím podrobnosti na dotaz či při osobním setkání.
Domluvte si svůj termín prohlídky.

Virtuální prohlídka zde

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje