+420 602 427 211

Prodej nového bytu 2+kk 46,5 m2 s balkónem v projektu Nová čtvrť Hořovice – etapa u Hofmannů

Hořovice, mapa zde

Cena 3 649 622 Kč

Byt 2+kk 46,5 m2 s balkónem ve 2.NP projektu Nová čtvrť Hořovice – etapa U Hofmannů

Nabízíme na prodej nový světlý byt o dispozici 2+kk s balkónem v projektu Nová čtvrť – etapa u Hofmannů, vznikající poblíž krásného parku v Hořovicích. Byt v novostavbě bytového domu s výtahem má podlahovou plochu 46,5 m2 (včetně příček).

K bytu je možné dokoupit venkovní parkovací stání za 200 000,- Kč. Uvedená cena zahrnuje variantu bytu v základním provedení (co je součástí základního provedení najdete na uvedených webových stránkách), cena dále zahrnuje rekuperaci a přípravu na venkovní žaluzie. Budoucí majitel si může vybrat zařizovací předměty, podlahy, dveře, obklady a dlažby dle svého vkusu. Byt je orientovaný na severozápad.

Plánované dokončení je na podzim roku 2024.

Blízkost krásného parku

Bydlete obklopeni přírodou, s plným komfortem města a výborným spojením s Prahou či Plzní.
Blízký park bude místem, kde budete chtít trávit svůj volný čas s rodinou a přáteli. Najdete zde místo pro posezení a grilování s altánkem, relaxační plochu okolo jezírka (retenční nádrž) jako stvořenou pro piknik, dvě dětská hřiště, sportovní hřiště i místo pro příjemné procházky a posezení s výhledem do zeleně.

Výhodná poloha Hořovic

Hořovice nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras. Pracujete nebo studujete v Praze nebo v Plzni? Dopravní dostupnost je více než příznivá, Hořovice se totiž nachází téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem na dálnici D5 (EXIT 34), vlakem přímo na Hlavní nádraží v Praze nebo Plzni, autobusem do Příbrami i do Berouna.

Více informací najdete na www.novactvrthorovice.cz
Ráda zodpovím Vaše dotazy.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje