+420 602 427 211

Prodej novostavby slunného bytu 1+kk s balkónem a sklepem Hořovice

Ječná 1675 Hořovice, mapa zde

Cena 2 890 000 Kč

Prodej novostavby slunného bytu 1+kk s balkónem a sklepem, ul. Ječná Hořovice

Zájemcům o příjemné bydlení v novostavbě bytového domu nabízíme slunný byt s balkónem o dispozici 1+kk a podlahové ploše 31,1 m2 (včetně příslušenství) ve 3.NP bytového domu s výtahem v ulici Ječná v Hořovicích. Samotný byt má podlahovou plochu 26,2 m2, příslušenství jednotky tvoří sklep sousedící s bytem o výměře 4,9 m2. Z balkónu, který má výměru 2,5 m2 si budete užívat výhled na okolní krajinu a lesy.
Cena bytu nezahrnuje venkovní parkovací stání, možné dokoupit za 200 000,- Kč. Parkovací stání vyhrazené pro tento byt se nachází přímo u domu.
V případě koupě na investici se nájemné v této kategorii bytů pohybuje okolo 11 tis.Kč za měsíc.
Na podlahách v chodbě a obývacím pokoji je položena moderní laminátová krytina s dekorem dřeva, v koupelně je dlažba.
V kuchyňském koutě jdou připraveny rozvody vody, odpadu a elektrické kabely na instalaci kuchyňské linky a dále je zde místo na připojení pračky.
Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje centrální plynová kotelna v bytovém domě.

Hořovice nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras.

Dopravní dostupnost Hořovic je skvělá, nachází se téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem se dostanete na dálnici D5 za 10 min (EXIT 34), na Zličín dojedete za 25 minut, na okraj Plzně do 30 minut.
Velmi dobré je také vlakové i autobusové spojení směrem na Prahu i Plzeň.

Více informací Vám ráda s dělím po telefonu.
Domluvte si svou prohlídku. Těším se na setkání.

Virtuální prohlídka zde

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje