+420 602 427 211

Prodej pozemku k výstavbě RD o výměře 886 m2 v Hořovicích

Hořovice, mapa zde

Cena 3 999 000 Kč

Prodej pozemku k výstavbě RD 886 m2 Hořovice

Nabízíme k prodeji slunný pozemek na západním okraji Hořovic s úžasným výhledem na hrad Točník a křivoklátské lesy o celkové výměře 886 m2.

Svažitý pozemek obdelníkového tvaru o stranách 20,3 x 43,6 je dle platného ÚP určen k bydlení v rodinných domech se zahradami. Podmínky prostorového uspořádání zástavby určují minimální plochu zeleně na pozemku 30%, výška stavby může být maximálně 2 NP plus podkroví. Žádná další omezení ÚP nestanoví.

Je vydáno stavební povolení na stavbu společné přístupové cesty k devíti pozemkům, včetně vybudování veřejného osvětlení, kanalizace, vodovodu a přípojek elektřiny a plynu. Zahájení výstavby infrastruktury se plánuje na září 2022. Společná investice bude realizována na základy investorské dohody mezi 9 vlastníky sousedících pozemků. Nabídková cena pozemku neobsahuje podíl na nákladech na zasíťování a komunikaci. Ve prospěch prodávaného pozemku je zřízeno věcné břemeno cesty a stezky po přístupové cestě. 

Dům ve svahu skýtá řadu výhod a potenciál nápaditých architektonických řešení s otevřenými výhledy do krajiny!

Videoprohlídka


Pozemek se nachází blízko přírody nedalekých brdských lesů, zároveň však jen 10 min chůze od centra města.

Hořovice jsou strategicky umístěny napůl cesty mezi Prahou a Plzní, pouhé 4 km od dálnice D5 exit Žebrák. Je odtud velmi dobré vlakové a autobusové spojení do Prahy a Plzně.

Výhodou je blízkost přírody a zároveň velmi dobrá občanská vybavenost včetně nemocnice, sportovišť, škol a obchodů. Zkrátka úžasné místo pro Váš nový domov.

Zavolejte a domluvte si prohlídku.

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje