+420 602 427 211

Prodej rodinného domu 285 m2 blízko Křivoklátských lesů, Broumy

Spádová Broumy, mapa zde

Cena 10 800 000 Kč

Prodej novostavby rodinného domu 285 m2 v krásné krajině Křivoklátských lesů, Broumy

Zájemcům o příjemné bydlení v romantické krajině křivoklátských lesů nabízíme novostavbu rodinného domu o celkové podlahové ploše 285 m2 v Broumech na Berounsku na rozlehlém pozemku o výměře 1473 m2. Přízemní podlaží o dispozici 4+kk má podlahovou plochu 145 m2. Další možnost rozšíření nabízí úžasný podkrovní prostor o výměře téměř 140 m2, který je připravený na dokončení půdní vestavby. Dům je kompletně podsklepený.
Skutečně velkou výhodou domu je jeho variabilita využití, která se nabízí budoucím majitelům. V současné chvíli jsou tady 4 pokoje, kdy každý má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Jak naznačují přiložené půdorysy, jednoduchou úpravou může být stávající dispozice přízemí změněna propojením kuchyně s obývacím pokojem na komfortní uspořádání 3+1. Další variantou je využít spodní podlaží jako dva byty 2+kk.
V podkroví může vzniknout velice stylové bydlení s přiznaným krovem, využitelné jako třetí bytová jednotka.

Ze dvou pokojů v přízemí je možné vyjít francouzským oknem ven na dvorek s příjemným posezením.
V oknech do ulice jsou předokenní žaluzie s elektrickým ovládáním. Vytápění je elektrické podlahové s odporovými dráty, povrchy podlah tvoří dlažba. Ohřev vody zajišťují dva elektrické bojlery. Alternativní možnost vytápění části domu a zpříjemnění atmosféry umožňuje moderní krb. Všechna okna jsou plastová s izolačními trojskly.
Dům má připravené rozvody vody na připojení studny i šedé vody pro využití dešťovky. Jako retenční nádrž lze využít původní jímku v zahradě.
Na pozemku je dostatek místa pro parkování a je zde také samostatná garáž s dalším prostorem ve dvou dalších místnostech pro ukládání různého vybavení či zbudování dílny.

Výhodná poloha pro bydlení

Broumy se nacházejí 14 km od Hořovic a 17 km od Berouna v krásné krajině Křivoklátských lesů.
Máte-li rádi přírodu a klid, je tento dům právě pro Vás.
V obci je zajištěna základní občanská vybavenost jako je mateřská a základní škola, obchod COOP, pošta, naproti domu je dětské hřiště. Za zmínku určitě stojí také vyhlášený pivovar Matuška.
Prohlédněte si dům díky přiložené virtuální prohlídce.
Více informací ráda zodpovím po telefonu či při osobním setkání.
Domluvte si svou prohlídku, těším se na vás.

Virtuální prohlídka domu

Virtuální prohlídka sklepních prostor

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje