+420 602 427 211

Prostorný družstevní byt 3+kk s lodžií poblíž parku Klánovice

Malešovská Praha 21 – Újezd nad Lesy, mapa zde

Cena 4 250 000 Kč

Prostorný družstevní byt 3+kk s lodžií v příjemné lokalitě přírodního parku Klánovice

Zájemcům o klidné bydlení v blízkosti přírodního parku Klánovice nabízíme prostorný byt 3+kk v družstevním vlastnictví o podlahové ploše 67 m2 v ulici Malešovská, Praha 21 – Újezd nad Lesy.

Byt v původním stavu se nachází v 6. podlaží udržovaného bytového domu, který prošel celkovou rekonstrukcí včetně zateplení a nové fasády, oken, stoupaček a zasklení lodžií. Kondice bytového domu tak zajišťuje rozumné náklady na energie. Bytové družstvo Malešovská 1651 je velice dobře řízené, výsledovka hospodaření je k dispozici. Nájemné a zálohy za služby činí měsíčně 3 793 Kč (z toho fond oprav 669 Kč) plus elekřina a plyn (vaření).

Dispozice bytu je řešena velice prakticky, z centrální chodby se dostanete do všech tří pokojů, koupelny, WC a také praktické šatny o výměře 2,5 m2. Kuchyně je napojena na obývací pokoj. Na prosklenou lodžii s úchvatným výhledem na Prahu a blízký klánovický les se dostanete z ložnice. V rámci rekonstrukce se nabízí více otevřít kuchyňský kout s obývacím pokojem, propojit koupelnu s WC, využít se dá velice dobře celá řada úložných prostor k vestavbě skříní. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu

Výhodná poloha pro bydlení

Velkou výhodou bytu je jeho poloha. V blízkém okruhu najdete vše, co potřebujete ke spokojenému životu. Mateřská škola, dětská hřiště, supermarket Albert se nacházejí v dochozí vzdálenosti. Skvělým místem pro relaxaci, procházky či sportování jsou nedaleké přírodní parky Klánovice a Škvorecká obora. Příjemná je blízkost zeleně a zároveň pohodlná dopravní dostupnost do centra Prahy.

Nejbližší zastávka autobusu se nachází 5 minut chůze od domu, na metro Černý Most se dostanete za 20 min autobusem, do 15 minut autem. Jízda vlakem ze zastávky Klánovice na Masarykovo nádraží trvá 20 minut.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Těšíme se na setkání.

Virtuální prohlídka zde

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje