+420 602 427 211

Stylový mezonetový byt 2+1 Hořovice

U Školky Hořovice, mapa zde

Cena 4 500 000 Kč

Na prodej stylový mezonetový byt 2+1 Hořovice, ul. U Školky

Zájemcům o stylové bydlení nabízíme krásný mezonetový byt o dispozici 2+1 ve 4.NP bytového domu z r. 2006 v ulici U Školky v Hořovicích. Určitě zaujme krásnými výhledy směrem na hrad Točník a Křivoklátské lesy.
Byt se prodává včetně vybavení (kuchyňská linka se spotřebiči – myčka, lednice, sklok. varná deska, digestoř, malá TV v kuchyni, jídelní sestava, vestavná skříň v ložnici, sedací souprava, manželská postel, komoda, pračka, botník), takže je připraven k okamžitému nastěhování. Tento byt je také zajímavou investiční příležitostí, momentálně je pronajatý spolehlivým nájemcům a pokud by budoucí vlastník chtěl byt pronajímat, nájemci rádi zůstanou.

Ve spodním podlaží je vstupní chodba, ze které vcházíte do koupelny s vanou, WC a pračkou. Dále je zde umístěna kuchyně s jídelnou, příjemné je okno s výhledem na Hořovice a široké okolí. Po dřevěném masivním schodišti se dostanete do podkroví, kde je prostorný obývací pokoj s pracovním koutem a za ním ložnice. Na podlahách jsou pohodlné masivní smrkové podlahy, u stropu přiznané dřevěné trámy.
Možnost převzetí hypotečního úvěru ve výši 1,4 mil.Kč s bezkonkurenční úrokovou sazbou 2,39% s fixací do října 2024.

K bytu náleží k užívání komora umístěná naproti bytu. Tento byt je vytápěn vlastním novým kondenzačním kotlem, který je umístěný v komoře na chodbě mimo byt a zajišťuje nízké náklady na vytápění. Současné celkové zálohy jsou 3.500 Kč.

Výhodná poloha pro bydlení

Hořovice nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek.
Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras v blízkých brdských lesích.

Hořovice mají skvělou dopravní dostupnost díky poloze mezi Prahou a Plzní – autem na dálnici D5 (EXIT 34), vlakem přímo na Hlavní nádraží v Praze nebo Plzni, autobusem do Příbrami i do Berouna.
Více informací Vám ráda s dělím po telefonu. Domluvte si svou prohlídku.
Prohlédněte si byt ve virtuální prohlídce, která je přiložena.

Virtuální prohlídka zde

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje