+420 602 427 211

Úžasný pozemek 957 m2 v Novém Jáchymově, okr. Beroun

Nový Jáchymov, okr. Beroun mapa zde

Cena 4 990 000 Kč

Úžasný pozemek v Novém Jáchymově, včetně projektu a stavebního povolení

Hledáte perfektní místo pro výstavbu vašeho vysněného domu? Objevte jedinečný pozemek v srdci Křivoklátska, v malebné obci Nový Jáchymov. Tato parcela o výměře 957 m2 je ideálním místem pro váš nový dům, ležící v nově vybudované čtvrti s veškerou infrastrukturou a s přístupem po obecní asfaltové komunikaci.

Hlavní předností tohoto výjimečného pozemku jsou všechny potřebné přípojky včetně vody, kanalizace, plynu, elektřiny. Velkou výhodou je podepsaná smlouva na odběr vody se společností VAK Beroun a nainstalovaný vodoměr.

Součástí prodeje je kompletní projekt domu a vydané stavební povolení, takže nic nebrání rychlé realizaci vašich stavebních plánů. Pokud projekt a povolení využijete, ušetříte čas a starosti s nekonečným obíháním úřadů. Na pozemku byly provedeny základní terénní úpravy, základový půdorys domu je pouze vyznačený ztraceným bednění, které lze jednoduše rozebrat.

Vzhledem ke své poloze v nejvyšší řadě, nabízí tato parcela dechberoucí výhledy. Navíc díky tomu, že má sousedy pouze ze dvou stran, poskytuje skutečný klid a soukromí.

Výhodná poloha pro bydlení

V Novém Jáchymově najdete základní občanskou vybavenost jako je školka, základní škola (s prvním stupněm), restaurace či vinárna. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v nedalekém Berouně.

Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku nabízí okolí nekonečné možnosti, ať už máte rádi pěší výlety nebo cyklistiku. Dojezdová vzdálenost do Berouna je okolo 14 min, na Zličín dojedete do půl hodiny. Zaujala vás naše nabídka? Nechte se unést kouzlem Nového Jáchymova a ozvěte se nám pro více informací nebo domluvení prohlídky. Těšíme se na vás!

Poloha na mapě

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje